Paracard Bonus Business

Paracard Business size uygun çözümler sunar.

Şirket harcamalarınıza özel fırsatlar sunan Paracard Business, bir ATM kartından çok daha fazlası!

Paracard Business, şirket ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için firmanıza ait her bir kart özelinde esnek tanımlama yapısı sunar! Üstelik Paracard Business ile şirket harcamalarınızdan bonus kazanabilir, kazanılan bonusları tek bir yetkili karta aktarabilirsiniz. Yıllık üyelik bedeli yoktur!

Kart Özellikleri

  • Paracard Business ile şirket harcamalarınızdan kazandığınız bonus ile Bonus İşyerleri'nde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik kazanılan bonusların tek bir yetkili karta aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Sayı sınırı olmadan her bir çalışanınız için Paracard Business talebinde bulunabilir, çalışanlarınızın nakit ihtiyacını kolayca yönetebilirsiniz.
  • Çalışanlarınıza verdiğiniz Paracard Business'ın yetkilerini kendi şirket kurallarınıza göre belirleyebilir, daha kontrollü şekilde nakit akışı sağlarsınız. Para çekme, para yatırma, bakiye inceleme ve KMH kullanımı konularında her bir kart için dilediğiniz şekilde limit ve yetki tanımlaması yapabilirsiniz.
  • Para çekme limitlerini her bir kart için günlük ve aylık olarak tanımlayabilir, belirli kartları bu işlemlere kapatabilirsiniz.
  • Her bir kart için alışveriş yapılabilecek sektör/firma/işyerlerini seçebilir, bu kartların günlük ve aylık alışveriş limitlerini belirleyebilirsiniz, dilerseniz belirli kartları alışverişe tamamen kapatabilirsiniz.
  • Paracard Business ile yaptığınız alışverişlerde şifrenizi kullanarak daha güvenli alışverişler yapabilir, çalıntı durumunda para kaybını engelleyebilirsiniz.
  • Paracard Business'ı internet harcamalarında kullanabilir, 3D Secure uygulamasıyla birlikte online alışverişlere açılan Paracard Business ile yurt içinde ve yurt dışında güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Paracard Business'ın "dokun ve geç" özelliği sayesinde günlük küçük tutarlı alışverişlerinizi bozuk para derdi yaşamadan hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Trink okuyucusu olan tüm noktalarda 1.500 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kart başvurusunda bulunmak için en yakın Garanti BBVA Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

*Yurtdışı işlem ücretlerine yurtdışı kullanım bilgilerinden ulaşabilirsiniz

**Yurtiçi diğer banka ATM’lerinde yapılan işlem ücretlerine kullanım bilgileri sayfasından ulaşabilirsiniz

Kart şifrenizi henüz almadınız mı?

Şifrenizi kolayca alabilmek için

Hemen Tıklayın