Paracard Bonus Trink

Paracard Bonusun tüm ürün özelliklerinden aynı şekilde yararlandırır. Bunlara ek olarak; “Vakit nakittir” diyorsanız Trink diye ödeyip geçmek için Paracard Bonus Trink!

  • Paracard Bonus Trink ile alışverişlerinizi "trink" diye tek bir dokunuşla öder ve geçersiniz. Üstelik bonus kazanmaya da devam edersiniz.
  • Üstelik Paracard Bonus Trink’te yıllık üyelik bedeli yoktur
  • Paracard Bonus Trink, sayıları her geçen gün artan Trink okuyucu olan noktalarda sadece tek dokunuşla daha hızlı ve kolay alışveriş yapmanızı sağlar. Garanti BBVA müşterisi iseniz Garanti İnternet’ten, Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden, Garanti BBVA müşterisi değil iseniz size en yakın Garanti BBVA Şubesi’nden kolayca başvuru yapabilirsiniz

Paracard Bonus Trink ile ulaşımda da temassız işlem yapabilirsiniz!

  • Paracard Bonus Trink’inizi ulaşım harcamalarında kullanabilirsiniz. İstanbul’da (Dentur Avrasya Beşiktaş, Kabataş ve Üsküdar İskelelerinde) Çanakkale Konya, Eskişehir Edirne, Manisa ve Sivas'tır. Bankalararası Kart Merkezi ve Garanti BBVA ve diğer bankaların işbirliği ile gerçekleştirilen ulaşım projelerinde Paracard Bonus Trink'inizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Alanya, Muğla, Kocaeli, Mersin illerinde ise özellikle MasterCard logolu Paracard Bonus Trink kartınızla ulaşımda trink diye öde/geç imkanından yararlanırsınız.
  • Paracard Bonus Trink’le ayrıca, Günlük para çekme limitlerinizi Garanti İnternet'ten değiştirebilir, harcayacağınız parayı kontrol altında tutabilirsiniz.

*Yurtdışı işlem ücretlerine yurtdışı kullanım bilgilerinden ulaşabilirsiniz

**Yurtiçi diğer banka ATM’lerinde yapılan işlem ücretlerine kullanım bilgileri sayfasından ulaşabilirsiniz

Kart şifrenizi henüz almadınız mı?

Şifrenizi kolayca alabilmek için

Hemen Tıklayın